הגירה לקנדה

שוקלים הגירה לקנדה ? 

משרדנו מתמחה בהגירה לקנדה, פנו אלינו עוד היום לייעוץ משפטי.

קנדה היא מדינה ענקית, שנייה בגודל שטחה בעולם.

האוכלוסייה בקנדה מונה כ- 35 מיליון תושבים. ביחס לשטחיה הנרחבים, נחשבת כמות אוכלוסיה זו לקטנה יחסית, אם כי קנדה נחשבת למדינה מפותחת טכנולוגית, עם כלכלה הנהנית מחומרי גלם טבעיים, ייצור מפותח ועוד.

המדובר במדינת הגירה, אשר נבנתה על ידי מתיישבים שהיגרו אליה מרחבי העולם כולו, וגם כיום מעודדת קנדה הגירה, המסייעת לה להתרחב מבחינה דמוגרפית, ולשמור על יציבותה. ניתן להגר לקנדה במספר מסלולים כלכליים ומשפחתיים, אך גם פליטים יכולים להגר אל שטחיה.

יחד עם עידוד ההגירה – בקנדה מערכת מסועפת של חוקים ודינים המסדירים את כל תחום ההגירה. המדובר בתחום דינאמי, המשתנה באופן תדיר, ומצריך התמקצעות ושליטה בכל הדרישות אותן מציבות הרשויות המסדירות את תחום ההגירה.

כיוון שקנדה מעודדת הגירה אל שטחיה, ישנם מסלולים רבים המאפשרים מעבר וקליטה לתוך המדינה. בין היתר, ניתן להגר אל קנדה כסטודנטים, כעובדים (עבודה בקנדה ורילוקיישן לקנדה) ואף פליטים יכולים להגר אל שטחיה, כאשר המדינה נותנת עדיפות לאוכלוסיות שונות הבוחרות להגר אל שיטחה.

ההחלטה להגר למדינה אחרת מורכבת, אך אם הגעתם לכלל החלטה כי ברצונכם להגר לקנדה, מומלץ לקבל ליווי מקצועי מהמומחים לתחום זה, עורך דין שמתמחה בבקשות הגירה לקנדה הבקיא במסלולי ההגירה הקיימים ובאלו המתאימים לכם, ואשר יוכל לסייע בקבלת האשרה המיוחלת בצורה הנעימה והקלה ביותר האפשרית עבורכם.

משרדנו, המתמחה בהגירה לקנדה, יוכל לבחון את התאמתכם לאחד מהמסלולים הקיימים להגירה לקנדה, ולהעריך את סיכויי ההצלחה שלכם בכל מסלול ומסלול.

משרדנו, המתמחה בהגירה לקנדה, מעניק ליווי מקצועי, אישי ובלתי מתפשר לכל אורך ההליך, לרבות סיוע בהכנת המסמכים הנדרשים, הכוונה במילוי הניירת ועוד.

חשוב מכל – משרדנו מצוי בקשרי עבודה הדוקים עם יועצת הגירה מוסמכת קנדית (RCIC), בעלת ניסיון מוכח, אשר תגיש את בקשתכם לרשויות. 

רוצים להגר לקנדה ? אל תתמודדו לבד,פנו לעורך דין לענייני קנדה, ייצוג משפטי יפעל לטובתכם !

פנו עוד היום לקבלת יעוץ משפטי לבחינת התאמתכם להליך ההגירה לקנדה.